/ 39 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهرام

به هر جا نگاه میکنم دیوار است و دیوار است و دیوار... تمام زندگی من سيگار است و سيگار است و سيگار... بدرود ای جوانی ها ای لحظه های خوش تنها یی زندگی روزی به پایان خواهد رسید در غروب غروبی با من و سيگار و قطره های باران در میان امواج تنهایی...

alireza

همیشه سیگار رابرای نبودن کسی نمیکشن... گاهی اوقات برای بودن کسی میکشن.. که بودنش با نبودنش فرقی نداره...!

✔دُخــــــی وَحشَــــــــــی✔

✔تـ ـو آنــقــدر خيـالــ ـت دور ميـبردم که تـ ــا بــ ــرميگردم از سـ ـيگـارم فقط خـ ـاکسـتـ ـرش مانده و از مـ ـن هـ ـيــچ!✔ +رو بـــــــ ـه راهــــــ ـی هســـــ ـتم کــــــ ـه رفــــــــــ ـته!!

عرفان

آپـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم :)

آروین

دیدی که سخت نیست تنهابدون من!دیدی صبح میشود شبهای بدون من!این نبض زندگی بی وقفه میزند!فرقی نمیکندبرای توبرای من...!دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت...طوری نمیشود فرداهم بدون من...!!!عشقم

hasan

از انسانها غمی به دل نگیر؛ زیرا خود نیز غمگین اند با آنکه تنهایند؛ از خود می گریزند زیرا به خود و به عشق خود و به حقیقت خود شک دارند پس دوستشان بدار! اگر چه دوستت نداشته باشند.

alireza

یک نخ آرامش دود میکنم به یاد ناآرامی هایی که از سر و کول دیروزم بالا رفته اند … یک نخ تنهایی به یاد تمام دل مشغولی هایم … یک نخ سکوت به یاد حرفهایی که همیشه قورت داده ام … یک نخ بغض به یاد تمام اشک های نریخته … کمی زمان لطفا ، به اندازه یک نخ دیگر ، به اندازه قدم های کوتاه عقربه … یک نخ بیشتر تا مرگ این پاکت نمانده !

merlin

سلام دوست من آپم...[گل]

امپراطور

آرزوی خیلی ها بودم؛ اما... قربانی قدرنشناسی یک نفر شدم..!! سلام وبلاگ باحالی داری با تبادل لینک موافقی؟

خودم و تنهایی هام

خــــــــــدایـــــــا....!!! بازیچــــــه شدن هیچ وقتــــــــ خوبـــــــــــــ نیستــــــــ جــــــز زمانــــی که در دستـــــــــــهای تـــــــــو باشم... پــــــــــس مـــــــرا بازیچـــــــه ی دستانتـــــــ قــــــرار بــــــده و مـــــــــرا بازیچــــــــه ی دنیایتـــــــــــ قـــــرار مــــــــــده....!